کد خبر: 92885

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۵   

Print Friendly

هزینه‌ای که چینی‌سوارها برای خرید خودرو می‌کنند


پایگاه خبری تدبیر تازه- اگرچه به آنها چینی می‌گویند، اما باز هم در بازار خودرو طرفداران خاص خود را دارند.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه،در حال حاضر می‌توان گفت خودروهای چینی بازار ایران را قبضه کرده‌اند و از فروش بالایی برخوردار هستند؛ این موضوع هم به دلیل افزایش تولید خودروهای چینی و قیمت مناسب آنها نسبت به سایر برندهای خارجی است. در این شرایط، هر از چند گاهی شاهد ورود یک خودروی جدید از چین به کشورمان هستیم و هر روزه به تنوع این خودروها افزوده می‌شود.

بررسی‌های میدانی از بازار خودرو حاکی از آن است که جیلی GC6 اتوماتیک با قیمت ۴۸ میلیون تومان، لیفان X60 اتوماتیک ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، جک J5 اتوماتیک ۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و جک S5 اتوماتیک ۱۰۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

همچنین MVM S 110 کامفورت در بازار با قیمت ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، MVM S 110 لاکچری با قیمت ۳۰ میلیون تومان، MVM 550 اتوماتیک با قیمت ۶۲ میلیون تومان و MVM X22 اتوماتیک با قیمت ۶۵ میلیون تومان به فروش می‌رود.

در همین حال، در بازار خودرو چری آریزو۵ حدود ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، چری تیگو۵ جدید (Luxury) 92 میلیون تومان، چری تیگو ۵ جدید (Excellent) 98 میلیون تومان، هایما اس۷ فول‌اتوماتیک ۷۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، هایما اس۷ توربو فول‌اتوماتیک ۹۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، چانگان CS35 دنده‌ای ۵۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و چانگان CS35 اتوماتیک ۶۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly