کد خبر: 92457

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۲۶   

Print Friendly

خودروهای میلیاردی برای سوپرپولدارها


پایگاه خبری تدبیر تازه- در حالی در بازار، خودروهایی با قیمت‌های پایین و البته کارکرده دیده می‌شود، اما در مقابل برای سوپرپولدارهای کشور نیز خودروهایی وجود دارد که میلیاردی قیمت دارد.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه، برخی گزارش‌ها نشان می‌دهد که خودروهای وارداتی طی یک ماه گذشته با افزایش شدید قیمتی مواجه شده است. در گزارش میدانی از نمایشگاه‌های فروش خودروهای خارجی، یک خودروی مازراتی، گرن کبریو MC مدل سال ۲۰۱۴ مشکی و صفر کیلومتر برای فروش با قیمت ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان گذاشته شده است. یک لامبورگینی، اونتادور مدل سال ۲۰۱۵ گذر موقت با ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد نیز یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

از سوی دیگر، یکی از نمایشگاه‌ها لکسوس ال‌ایکس ۵۷۰ مدل سال ۲۰۱۳ با ۸ هزار و ۶۰۰ کیلومتر کارکرد را با قیمت یک میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته است. در میان این خودروها، یک بی‌ام‌و ۷۳۰LI مدل سال ۲۰۱۸ و صفر کیلومتر با قیمت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دیده می‌شود. یک لندرور فول رنجرور EVOQUE مدل سال ۲۰۱۷ و صفر کیلومتر نیز یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان قیمت دارد.

یکی از نمایشگاه‌داران همچنین یک هامر H2 مدل سال ۲۰۰۷ با ۹ هزار کیلومتر کارکرد را با قیمت یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته است. یک بنز SL500 مدل سال ۲۰۱۳ با ۲۵ هزار کیلومتر کارکرد نیز یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

 

Print Friendly
برچسب‌ها, ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly