کد خبر: 89309

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۳   

Print Friendly

باب اسفنجی محبوب هواداران پرسپولیس شد


پایگاه خبری تدبیر تازه- علی رضا بیرانوند روز گذشته با هواداران سرخپوش وارد چالش جدیدی شد تا دروازه بان مغضوب و سابق پرسپولیس دوباره محبوب شود.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه: سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس به واسطه عملکرد ضعیف در دوران حضور در پرسپولیس مدتی را تحت فشار بود تا بالاخره از این تیم جدا شد و البته هوادارن پرسپولیس پس از یکی – دو فصل خوب با بیرانوند به این نتیجه رسیدند که عملکرد خوب بیرانوند به دلیل حضور سید جلال حسینی بوده است و ربطی به این دروازه بان ندارد و اگر سوشا مکانی در مقابل چنین خط دفاعی را تجربه می‌کرد کارنامه‌ای به مراتب بهتر از بیرانوند ارائه می‌داد.
روز گذشته تا به امروز در فضای مجازی از غیرت و تعصب و عملکرد فنی سوشا در پرسپولیس مطالب زیادی در فضابی مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد هواداران تعصب را بیشتر از بار فنی قبول دارند و مسائل فنی را هم به خوبی تحلیل می‌کنند.
بیرانوند باید بداند با این رویه‌ای که در پیش گرفته شاید جام جهانی را هم از دست بدهد و فاصله علاقه و نفرت در فوتبال به ثانیه‌ها بستگی دارد.
این روز‌ها سوشا مکانی که با لباس باب اسفنجی فوتبال ایران را ترک کرد باز هم محبوب علاقه‌مندان به پرسپولیس است و تنها دلیلش احترام به هواداران است.

انتهای پیام/

Print Friendly
برچسب‌ها, ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly