کد خبر: 89176

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۰   

Print Friendly

توقف شاگردان برانکو در آزادی/ کپی‌برداری پرسپولیس از روی دست استقلال


پایگاه خبری تدبیر تازه- پرسپولیس برابر پدیده با تساوی بدون گل متوقف شد.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه: دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده مشهد در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید تا نتیجه بازی استقلال با سیاه جامگان برای سرخ‌پوشان پایتخت تکرار شود.

نیمه نخست:
در این نیمه نمایش دو تیم محتاطانه بود و تیم پرسپولیس دو فرصت خوب را از دست داد. فرصت اول را منشا در دقیقه سه از دست داد و در داخل محوطه جریمه حریف نتوانست با یک شوت دروازه حریف را باز کند و در ادامه علیپور در دقیقه ۲۷ فرصت مناسبی را از دست داد و شوت او را جلالی دروازه‌بان تیم پدیده به کرنر فرستاد.

نیمه دوم:
در نیمه دوم این بازی تیم پرسپولیس بهتر از حریفش بازی کرد و دو فرصت قابل توجه گلزنی را هم از دست داد. اولین فرصت را محسن مسلمان در دقیقه ۶۲ به دست آورد و شوت او با اختلافی اندک از بالای دروازه پدیده راهی اوت شد.
دومین فرصت را هم سید جلال حسینی در دقیقه ۷۶ به دست آورد اما ضربه او هم نتوانست قفل دروازه را باز کند.
در اواخر این دیدار تلاش بازیکنان پرسپولیس برای گلزنی بی فایده بود چون دفاع چند لایه تیم پدیده مانع از ایجاد فرصت خوب برای سرخ‌پوشان بود.
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی ، محمد انصاری (علوان‌زاده ۸۸)، شایان مصلح، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن(محسن مسلمان۶)، وحید امیری، گادوین منشا(سیامک نعمتی۶۳) و علی علیپور.
ترکیب پدیده مشهد: سعید جلالی‌راد، مرتضی منصوری، عبدالله حسینی، محمدرضا خان‌زاده، محمدرضا ناصحی، اکبر ایمانی، اکبر صادقی، محمد مهدی خانی(محمد اسماعیل نظری۸۲)، محمد رضا خلعتبری ، سینا زامهران و محمد قاضی.

انتهای پیام

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly