کد خبر: 89113

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۴   

Print Friendly

آخرین فرصت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات شاکیان


پایگاه خبری تدبیر تازه- باشگاه پرسپولیس تا فردا فرصت دارد مطالبات شاکیان خود را پرداخت کند.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه:سرخپوشان پایتخت برای اخذ مجوز حرفه ای مجبور شدند که سفته در اختیار کمیته انضباطی و صدور مجوز حرفه ای بگذارند تا از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشوند.
گفته می شود این باشگاه تا فردا ۳۰ آبان ماه فرصت دارد تا پول شاکیان خود را بدهد در غیر این صورت با مشکل مواجه می شود.
آرش شکرریز وکیل حقوقی فوتبال ضمن تایید این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: من وکالت چند بازیکن سابق پرسپولیس را برعهده دارم. باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی ضمانت داده است که تا فردا طلب مهدی جعفر پور بازیکن سابق خود را پرداخت کند تا با مشکل مواجه نشود.
او ادامه داد: گزارش مطالبات موکلان از باشگاه پرسپولیس را به کمیته انضباطی و ای اف سی دادم و پرسپولیس تا فردا فرصت پرداخت مطالبات شاکیان خود را از جمله جعفر پور را دارد.
وکیل حقوقی فوتبال بیان کرد: طلب جعفر پور از باشگاه پرسپولیس ۱۲۰ میلیون تومان است که تاکنون ۸۰ میلیون آن پرداخت شده است. به هر حال جعفر پور مشکلاتی در اداره مالیات دارد و باید بدهی مالیاتی خود را پرداخت کند تا با مشکل مواجه نشود.
شکر ریز تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس به شاکیان خود گفته است که بخشی از مطالبات خود را بگیرند و مابقی را ببخشند. سید صالحی و سپهر حیدری هم نصف بدهی خود را بخشیدند. به هر حال اسم این کار را توافق نمی گذارند چرا که به صورت اجبار از بازیکنان می خواهند نیمی از قراردادشان را ببخشند.
او در پایان خاطر نشان کرد: مشکلات باشگاه ها مربوط به بدهی خارجی هاست و ارتباطی به بدهی به بازیکنان داخلی ندارد.

انتهای پیام/

Print Friendly
برچسب‌ها, ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly