کد خبر: 83300

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۳   

Print Friendly

عضو مجلس خبرگان:

ترامپ به درد مدیریت باغ‌وحش می‌خورد/ مثل اینکه او از نوادگان هیتلر است


پایگاه خبری تدبیر تازه- آیت‎الله سیدهاشم بطحایی گلپایگانی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در بیانیه‌ای به سخنان اخیر ضدایرانی ترامپ واکنش نشان داد و او را لایق مدیریت باغ وحش ایالات متحده آمریکا دانست.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه: آیت‎الله سیدهاشم بطحایی گلپایگانی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در بیانیه‌ای به سخنان اخیر ضدایرانی ترامپ واکنش نشان داد و او را لایق مدیریت باغ وحش ایالات متحده آمریکا دانست.

اين عضو مجلس خبرگان با بيان اينکه قصه سياسي دنيا پر از غصه است؛ افزود: اينك غصه من براي ايالات متحده آمريكاست. آمريكا قاره اي حاصل خيز و ثروتمند است كه داراي مردم بيچاره بومي (سرخ پوستان و مهاجر سياه پوست) مي باشد كه مردي خشن و بي سياست را اشتباهاً به عنوان رئيس جمهور به آنها تحميل كرده اند.
به نوشته وي، ايشان{ترامپ} زيبنده و لايق باغ وحش آن ايالات مي باشد. توصيه من به عقلاء، خردمندان و فرهيختگان آن ايالات از جمله اساتيد و دانشجويان اين است كه هرچه زودتر تا دير نشده ايشان را در پست اداره باغ وحش آن ايالات منصوب كرده و مدال شير، پلنگ و ببر داري را به گردن ايشان بياويزند.
بطحایی در بخش دیگر این بیانیه اضافه کرد: من از ملت مظلوم و محروم آمريكا عذرخواهي مي‌كنم كه آنجا نبودم تا به عنوان حامي و طرفدار حقوق بشر و حيوانات، جلوي اين جابجايي را بگيرم. به اميد اقدام مجدّانه آن سرزمين گرفتار؛ علاج واقعه قبل از وقوع بايد كرد.
او در بخش پایانی بيانيه مذکور هم توصیه ای به رئیس جمهور آمریکا کرد و نوشت: آقاي ترامپ مثل اينكه نتيجه آقاي هيتلر است كه اعلان جنگ به روسيه، كره شمالي، كوبا، ونزوئلا و ايران را كرد و فكر نمي كند كه هيتلر هيچ خيري از به آتش كشيدن دنيا نديد جز خودكشي و ننگ ابديّت و نفرين بازماندگان كشته شدگان در جنگ جهاني دوم! ليكن با اين فرق كه اگر ترامپ كوته فكر، دست به چنين اقدام جنون آميزي بزند، با انبوه آتش اين كشورها مواجه خواهد شد و دودش به چشم ملت تحت ستم كاخ سفيد خواهد رفت و كاخ سفيد هم براي هميشه سياه خواهد شد.

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly