کد خبر: 78858

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۲   

Print Friendly

تشریح آخرین بررسی‌ها از حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی


پایگاه خبری تدبیر تازه- رئیس کمیته بررسی کننده حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی گفت: در حال حاضر منتظر ارائه گزارش نهادهای ذیربط در این زمینه هستیم تا نتیجه را به کمیسیون آموزش هم اعلام کنیم.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه:داوود محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی آخرین وضعیت بررسی حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی اظهار داشت:‌ در حال حاضر منتظر گزارش و جواب نهادهایی مانند آموزش و پرورش، راهنمایی و رانندگی و وزارت راه هستیم.

وی افزود: از این نهادها درخواست شده که در خصوص این اتفاق گزارش خود را ارائه دهند. البته در جلساتی هم که برگزار شد سوالات و ابهامات خود را مطرح کردیم تا در این زمینه بررسی کرده و گزارش لازم را به کمیته بررسی کننده ارائه دهند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد: متاسفانه گله‌مند هستیم زیرا تا این لحظه علی‌رغم پیگیری‌های صورت گرفته و مکاتبات انجام شده گزارشی را دریافت نکردیم و برخی از نهادها اعلام کردند که نیاز به بررسی‌های بیشتری دارند امیدواریم تا چند روز آینده این گزارش‌ها به کمیته‌ مربوطه اعلام شود تا بتوانیم ارزیابی انجام دهیم و نتیجه در کمیسیون آموزش  مطرح شود.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان اظهار داشت:‌ البته بنا داریم با توجه به نظر هیئت رئیسه مجلس در صورت لزوم گزارش نهایی را در صحن علنی مجلس هم مطرح کنیم.

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly