کد خبر: 78848

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۷   

Print Friendly

مترو در اول مهر برای دانش‌آموزان رایگان شد

ارسال پیامک سوار شدن دانش‌آموز در سرویس مدارس به اولیا


پایگاه خبری تدبیر تازه- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همزمان با جشن شکوفه ها از ۷۳دستگاه مینی بوس ویژه سرویس مدارس که مقرر شده در دومنطقه ۴ و ۸ تهران به صورت آزمایشی ارائه خدمات داشته باشند بهره برداری کرد.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه: پورسیدآقایی بااشاره به کارت بلیت دانش آموزی گفت: سیستمی پیش‌بینی شده است که براساس آن دانش‌آموزی که دارای کارت‌بلیت‌ دانش‌آموزی است، به محض ورودش به مینی‌بوس مدرسه، حضورش به خانواده پیامک می‌شود.

پورسید آقایی راه آهن
وی تاکید کرد: ۷۳ دستگاه مینی‌بوس جدید وارد سرویس شده و اگر طرح سرویس مدرسه موفق شود این مساله را به تمام تهران توسعه می‌دهیم که در حال حاضر ۶۲ مدرسه که عمدتا در مقطع دبیرستان هستند تحت پوشش این سرویس قرار گرفته‌اند.

معاون شهرداری تهران افزود: مترو برای دانش‌آموزان در روز اول مهرماه رایگان خواهد بود، ضمن آنکه قیمت بلیت دانش‌آموزان دارای کارت بلیت‌ دانش آموزی در تمام طول سال نیم‌بها حساب می‌شود.

به گزارش ایسنا، صبح امروز(چهارشنبه) ۷۳ دستگاه مینی بوس ویژه سرویس مدارس مورد بهره‌برداری قرار گرفت که به طور آزمایشی در سه خط مدارس مناطق ۴ و ۸ فعالیت خواهند کرد.

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly