کد خبر: 77920

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۵   

Print Friendly

خبرنگار انگلیسی، زنده زنده توسط کروکودیل خورده شد!


پایگاه خبری تدبیر تازه-  خبرنگار فایننشال تایمز انگلیس که در سری لانکا به سر می برد در یک حادثه غم انگیز توسط کروکودیل خورده شد. ” پائول مک لین ” خبرنگار فایننشال تایمز لندن بعد از افتادن به دام یک کروکودیل به زیر آب کشیده شد و جانش را از دست داد. این خبرنگار ۲۴ ساله آخرین بار زمانی دیده شد که دستانش را برای درخواست کمک در هوا تکان می داد. این اتفاق در تالابی موسوم به ” راک کروکودیل ” رخ داد. این منطقه به عنوان بزرگترین منطقه زیست کروکودیل ها در سری لانکا محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه، گفته می شود این اتفاق هولناک زمانی رخ داد که وی قصد شستن دستانش را داشت. پائول موقتا از جمع دوستانش برای رفتن به دستشویی جدا شده بود. بعد از این اتفاق پلیس سری لانکا و ارتش این کشور جستجوهای خود را برای این دانش آموخته دانشگاه آکسفورد آغاز کردند. پائول بعد از اتمام تحصیلاتش در دانشگاه آکسفورد در سال ۲۰۱۵ کارش را به عنوان خبرنگار در فایننشال تایمز آغاز کرده بود.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که حمله کروکودیل ها به انسان در سری لانکا گزارش می شود. در آوریل امسال نیز یک دختر ۱۳ ساله مورد حمله مرگبار یک کروکودیل در دریاچه ” پول نوا ” در منطقه گالنوا قرار گرفت. همچنین در جولای سال ۲۰۱۶ یک مرد ۶۰ ساله سری لانکایی در حمله مرگبار یک کروکودیل جانش را از دست داد. وی مشغول ماهیگیری در رودخانه ” پاییندان ” در منطقه سامان سورای بود که مورد حمله این کروکودیل قرار گرفت. در سال ۲۰۱۴ نیز یک زن ۵۷ ساله در منطقه ” آمبالاتوتا ” در اثر حمله یک کروکودیل جانش را از دست داد.

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly