کد خبر: 73253

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۲   

Print Friendly

اخراجی‌های ترامپ از تیم کاخ سفید را بشناسید


پایگاه خبری تدبیر تازه-با کنار رفتن استیو بنون، استراتژیست ارشد کاخ سفید، ۵ نفر از افرادی که در مراسم ادای سوگند حضور داشتند دیگر در کاخ سفید کار نمی‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه؛ استیو بنون: استراتژیست ارشد رئیس‌جمهوری آمریکا که کمتر از ۷ ماه پس از حضور در دولت ترامپ از کار برکنار شد. ترامپ به مشاوران خود گفت که قصد دارد استیو بنون را که با مشاوران ارشد دیگر کاخ سفید و اعضای خانواده ترامپ اختلاف نظر دارد را برکنار کند. این درحالی است که یکی از افراد نزدیک به بنون گفته که او نامه استعفای خود را در ۷ آگوست تحویل داده بود.

رینس پریباس: رئیس دفتر تراپ بود که پس از اظهارات ترامپ درباره این مسئله که قصد دارد تغییراتی در این سمت ایجاده کرده و شغل را به جان کلی پیشنهاد داده از سمت خود استعفا کرد.

شان اسپایسر: معاون مطبوعاتی جنجالی ترامپ که پس از اختلاف نظر با ترامپ بر سر استخدام اسکاراموچی به عنوان مدیر بخش ارتباطات از سمت خود استعفا کرد.

کتی والش: معاون رئیس دفتر ترامپ که تنها پس از دو ماه پس از فشار جرد کوشنر و دیگر مقامات بال غربی مجبور به استعفا شد.

مایکل فلین: مشاور امنیت ملی ترامپ که تنها پس از سه هفته از کار کناره گیری کرد. ترامپ تنها دو هفته پس از اینکه متوجه شد فلین به معاون رئیس‌جمهور دروغ گفته و در برابر اخاذی روس‌ها آسیب پذیر بوده از وی خواست تا استعفا کند.

البته در این بین افراد دیگری نیز هستند که در تصویر فوق دیده نمی‌شوند. از آن جمله می‌توان به مایک دوک ( استعفا بعد از ۳ ماه) کی تی مک فارلند ( استعفا بعد از ۴ ماه)، آنتونی اسکاراموچی ( استعفا بعد یک هفته) و ۵ نفر دیگر نیز اشاره کرد.

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly