کد خبر: 72406

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۱:۰۶   

Print Friendly

چرا نباید داخل ماشین پای خود را روی داشبورد قرار دهید؟ تصاویر


پایگاه خبری تدبیر تازه-زن میانسال اهل جورجیا که همیشه عادت داشت درون ماشین پاهایش را روی داشبورد قرار دهد با حادثه وحشتناکی روبه‌رو شد.
به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه؛ شاید شما نیز جزو کسانی باشید که برای راحتی در سفرهای طولانی با ماشین، پای خود را روی داشبورد اتومبیل قرار می دهند. اما مطمئنا با خواندن این خبر برای تکرار این کار کمی تامل خواهید کرد.

به تازگی یک زن میانسال تجربه تلخی را از انجام این کار داشته است. ” آئودرا تاتوم “، اهل جورجیای آمریکا زمانی که ۲ سال پیش با همسرش در حال مسافرتی طولانی بود و در قسمت صندلی سرنشین نشسته بود، طبق عادت همیشگی پای خود را روی داشبورد ماشین قرار داد که ناگهان دچار حادثه ای تلخ شد.

چرا نباید هرگز هنگام رانندگی، پای خود را روی داشبورد ماشین بگذارید؟ تصاویر
وی در این خصوص گفت : ” در تمام مدت زندگی ام عادت داشتم تا پاهایم را روی داشبورد ماشین قرار دهم. همیشه همسرم به من هشدار می‌داد که اگر روزی حادثه ای برای ما اتفاق بیافتد، پاهایم به شدت دچار آسیب خواهد شد. اما من همیشه یک جواب برایش داشتم؛ در لحظه بروز تصادف، پاهایم را سریعا پایین خواهم کشید.”

اما سرانجام این حادثه تلخ رخ داد و ماشین دیگری به شدت با ماشین ما تصادف کرد. در اثر ضربه شدید و شکستن قوزک پا، پای وی شدیدا به صورتش برخورد کرد و موجب شکستن بینی و شانه هایش شد.

چرا نباید هرگز هنگام رانندگی، پای خود را روی داشبورد ماشین بگذارید؟ تصاویر

حال با وجود ۲ سال از آن اتفاق، آئودرا هنوز سلامتی خود را بازنیافته است و قادر به انجام کارهای ضروری شخصی خود نیست. وی همچنین بیشتر از ۴ ساعت قادر به سرپا ماندن نیست.

وی با هشدار به سایرین افزود: “خود را با انجام این کار، گرفتار نکنید. چند ساعت راحتی در سفر، ارزش یک عمر درد و رنج را ندارد.”

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly