کد خبر: 70008

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۹   

Print Friendly

برترین تصاویر جهان


 

یک زن فلسطینی در حال عبور از خیابانی در اورشلیم از میان گارد امنیتی اسرائیل بعد از نماز جمعه. پلیس پس از درگیری های روز قبل  افراد زیر پنجاه  را از ورود به مسجد الاقصی منع کرده است.

***

 

چهره های در هم و گوش های گرفته شده؛ واکنش چند کودک به اجرای فستیوال شهر بایون ( شهری در در جنوب باختری کشور فرانسه) است. بایون پایتخت فرهنگی کشور فرانسوی ، هرساله میزبان جشنواره ای سنتی از ۲۶ تا ۳۰ ژوئیه است و انتظار می رود حدود یک میلیون نفر در سال جاری از سراسر فرانسه، اسپانیا و سایر کشورهای اروپایی در این فستیوال شرکت کنند.

***

 

 

 

یک کشیش هندو  در جشنی مقدس در معبد Pashupatinath در کاتماندو  پیشانی خود را با پودر رنگی و برنج پوشانده است.هندوها معتقدند که اینکار برای آنها برکت می آورد

هندوها در این فستویال مقدس که به “یانای” معروف است به تهذیب و پاکسازی نفس می پردازند.

***

 

 

یک مرد هندو در حال شیردادن به مار پیتون.

معرکه گیری و مارگیری اگرچه در هند به طور کامل ممنوع شده است اما بسیاری از علاقه مندان به مار هر سال در ۲۸ ژوئن مارهای کبری و پیتون را به شیر دعوت می کنند.

***

 

 

یک اژدهای مکانیکی غول پیکر برای اجرای چهار روزه تئاتر شهری  در خیابان های اتاوا آماده می شود. این اژدها  ماکتی است  یک نیمه آن را اسبی ۴۵ تنی و  نیمه دیگر آن اژدهایی به طول  ۱۲ متر تشکیل می دهد.

گردآوری و ترجمه: آذرافراز

«اختصاصی سایت تدبیرتازه»

Print Friendly
برچسب‌ها, , ,
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

 

Print Friendly