کد خبر: 32079

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۳   

Print Friendly

شرکت MAN Diesel & Turbo سفارش‌های صنعت نفت و گاز ایران را جامه عمل می‌پوشاند


پایگاه خبری تدبیر تازه – با حجم سفارشی بالغ بر ده‌ها میلیون، شرکت MAN دو Train توربوماشین خود را به نام RETPac (بسته واحد پالایشگاه) به پالایشگاهی واقع در ۴۵۰ کیلومتری جنوب تهران (پایتخت ایران) تحویل خواهد داد. ماشین آلات توسط شرکت EPC Nargan ایران سفارش داده شده‌اند و در نهایت توسط شرکت پالایش نفت اصفهان (EORC) مورد استفاده قرار خواهند گرفت. واحدهای ReTPac با استفاده از پروسه hydrotreating اقدام به تولید سوخت‌های کارآمد با سولفور بسیار کم می‌کنند.
   به گزارش پایگاه خبری تدبیر تازه،علاوه بر این سفارش، MAN PrimeServ به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات، چندین سفارش قطعات یدکی از شركت خطوط لوله نفت و مخابرات ایران دریافت کرده است. طی آن شرکت  MAN  خدمات سرویس و ارتقای توربوماشینهای واقع در مسیر خطوط لوله نفت مارون-اصفهان در اختیار آن شرکت قرار می‌دهد. این سفارش شامل تحویل قطعات یدکی توربین‌های گازی سری S (برند متعلق به MAN Diesel & Turbo) می‌شود.دکتر اوو لوبر، مدیر ارشد اجرایی MAN Diesel & Turbo می‌گوید «این سفارشات اولیه پاسخی به تلاش‌های ما برای برقراری ارتباط مجدد با شرکای ایرانی است که اکنون از زیر بار تحریم‌های بین المللی خارج شده اند». «از اولین پروژه‌ها در حدود هفتاد سال قبل، MAN Diesel & Turbo عددی سه رقمی‌از ماشین آلات تحویل شده و عملیات نصب آن‌ها در این کشور صورت گرفته که شامل تجهیزات  صنعت نفت و گاز  یا تولیدات صنعتی و برق می‌شوند. تامین این تجهیزات تاکنون برای شاخه‌های مختلف  در ایران انجام شده است و ما به دنبال بازیابی موقعیت نامبرده هستیم.» با بازگشت مجدد به بازار ایران، کمپانی شعبه خود در ایران را بنام MAN Iran Power که در تهران قرار داشت مجدداً بازگشایی نموده است. گابی‌هانا مدیر دفتر خاورمیانه شرکت و رییس هیات مدیره  MAN Iran Power خاطرنشان کرد:» ما بسیار از بازگشت مجدد به این بازار پر آتیه بسیار خوشنودیم». « ما هم اکنون در حال مذاکره با مشتریان جدید و قبلی هستیم که منجر به افزایش شناخت از چالشهای پبش رو در داد و ستد با ایران و پاسخ به تقاضاها با پیشنهادات اختصاصی برای هر مشتری خواهد شد».سفارش قطعی اخیر تاییدی بر موفقیت مفهوم MAN Diesel & Turbo’s ReTPac می‌باشد. این طرح که مختص کاربردهای پالایشگاهی ارائه شده، یک Train  شامل کمپرسور و محرک یکپارچه بعنوان واحدsingle-lift میباشد. به مدد طراحی اختصاصی بر پایه ماژولهای پیش مهندسی شده، مفهوم ReTPac امکان تحویل کوتاه مدت را فراهم ساخته است. این در حالی است که استفاده از برنامه‌های پالایشی مانند هیدروژن کاری، سولفورزدایی با هیدروژن و کراکینگ با هیدروژن، به مشتریان از جمله مشتریان در ایران اجازه می‌دهد به سرعت سرمایه خود را در یک بازار پایین دستی متنوع سرمایه گذاری کنند.
درباره MAN Diesel & Turbo
MAN Diesel & Turbo واقع در آگسبورگ، شرکت پیشرو تأمین کننده توربوماشین و موتورهای دیزلی بزرگ در جهان می‌باشد. شرکت MAN Diesel & Turbo حدود ۱۴۹۰۰ پرسنل در بیشتر از ۱۰۰ سایت بین المللی دارد که عمدتاً در آلمان، دانمارک، فرانسه، سوئيس، جمهوری چک، هند و چین هستند. نمونه این محصولات شامل موتورهای دو و چهار زمانه برای برنامه‌های پایا و دریایی، توربوشارژرها و پروانه‌ها و همینطور توربین‌های گاز و بخار، کمپرسورها و راکتورهای شیمیایی می‌شود. راه حل‌های کامل مانند سیستم‌های جلوبرنده کشتی، نیروگاه‌های موتور و مجموعه‌های توربوماشین برای صنعت پردازش و نفت و گاز موجب تکمیل دامنه عرضه سرویس این شرکت به. مشتریان می‌گردد. این مشتریان سرویس‌های پس از فروش در سطح جهانی دریافت می‌کنند که تحت برند MAN PrimeServ به بازار عرضه می‌شوند.

Print Friendly
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

 

Print Friendly