کد خبر: 28308

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۵   

Print Friendly

داداچ؛ اشتباه می‌زنی! این صدا و سیمای خودمونه!


پایگاه خبری تدبیر تازه – الف.راستگو


  : * در خواب در حال تماشای تلویزیون بودم که مشاهده کردم افکارم در حال گمراه شدن هستند، پیش از این و زمانیکه سریال‌های جم‌تی‌وی و فارسی۱ را تماشا می‌کردم دچار این حالت می‌شدم، با دقت بیشتری به لوگوی شبکه نگاه کردم و با کمال تعجب دیدم واقعا صدا و سیمای خودمان است.

نگاهی به افکارم کردم و گفتم: «داداچ؛ اشتباه می‌زنی! این صدا و سیمای خودمونه، شماها چرا دارین گمراه می‌شین؟» اما افکارم به صحبت‌های من توجهی نکرده و به گمراهی‌یشان ادامه دادند. در همین لحظه موهایم به یکباره ریختند و دچار “کچلی زودرس” شدم! تعبیر خوابم چیست؟

تعبیر خواب: در ابتدا بایستی از شما تشکر کنیم که این روزها دیگر از آن شبکه‌ها نگاه نمی‌کنید. مطمئنا خواب شما با این گفته وزارت بهداشت مرتبط است که اعلام کرده‌است: «تبلیغات صدا و سیما درباره شامپوهای ضدریزش مو دروغ است و افکار عمومی را گمراه می کند.»

از آنجا که تنها و تنها برنامه دروغ صدا و سیما همین تبلیغات مربوط به شامپوهای ضدریزش مو می‌باشند، به شما پیشنهاد می‌دهیم این تبلیغات مربوط به شامپوها را نگاه نکنید تا افکارتان از گمراهی در امان باشند؛ ضمنا ماساژ مو برای جلوگیری از ریزش آن بسیار موثر است، به جای آن شامپوها این مورد را امتحان کنید.

***

پس پاندا بوده، نه اسب!

* در خواب مشاهده کردم یک عدد خرس پاندای گران‌قیمت در حال خوردن هندوانه‌ای قرمز رنگ است. از او خواستم قسمتی از هندوانه را به من بدهد، اما آن خرس گفت این هندوانه ۳۰۰هزار تومانی است و با معده من سازگار نیست. لطفا به من بگویید آیا آن پاندا راست گفته و واقعا در حال خوردن هندوانه ۳۰۰هزار تومانی بوده؟ آیا اصلا هندوانه ۳۰۰هزار تومانی داریم؟ و نکته مهمتر اینکه آن پاندا متعلق به چه کسی بوده است؟

تعبیر خواب: با تشکر از خواب شما؛ این خواب بسیار از حقایق را آشکار می‌کند. چندی پیش فردی گفت که: “اسبی ندارم که هندوانه ۳۰۰ هزار تومانی بخورد”؛ بنده تحلیلم از خواب شما این است که آن فرد راست گفته و اسب ندارد ولی مطمئنا پاندا دارد. غیر از او چه کسی آنقدر مایه‌دار است که بتواند هزینه چنین پاندای پرخوری را بدهد؟

***

رباتی با شغلی سخت!

* در خواب دیدم که وارد اتاقی شدم که رباتی در آن اتاق، پشت رایانه‌اش نشسته بود. تا مرا دید سریعا صفحاتی که باز کرده بود را بست و از من خواست مزاحمش نشوم. عینکی ته اسکانی داشت و مدام از آن روغن چکه می‌کرد. حال و روز خوبی نداشت و خیلی هم ضعیف بود، خودش می‌گفت ۲۴ساعته کار می‌کند. سوال من از شما این است که چرا برای ربات‌ها چشم‌های درست و حسابی نمی‌سازند و چرا از آنها این همه کار می‌کشند؟

تعبیر خواب: احتمالا رباتی که شما در خواب دیده‌اید همان رباتی است که وزیر ارتباطات از طراحی‌اش برای فیلتر خودکار سایت‌های مستهجن خبر داده بود. مواردی که عنوان کردید جزو سختی‌های شغل آن ربات محسوب می‌شود. لااقل امیدواریم مسؤولان کار این ربات را جزو مشاغل سخت و زیان‌آور حساب آورده و تا از بین نرفته زودتر بازنشسته‌اش کنند.

***

روغن‌سوزی وانت‌نیسان از ترس!

* خواب بسیار عجیبی دیدم؛ وانت‌نیسان‌ها در حال فرار بودند و همه به هم چراغ می‌دادند که فلان‌جا امن نیست و فرار کن. قطرات اشک بر روی چراغ‌هایشان دیده می‌شد و از ترس به روغن‌سوزی افتاده بودند. به ناگاه فردی آمد و از سپر وانت‌ها می‌گرفت و آن ها را در کوره می‌انداخت. وانت‌ها می‌گفتند اینهمه برایتان بار بردیم و آخرش اینطور با ما برخورد می‌کنید؟ خیلی وحشتناک بود، آنقدر وحشتناک که با نمناکی تشکی که روی آن خواب بودم بیدار شدم.

تعبیر خواب: به احتمال قوی خوابتان به گفته وزیر نفت که گفته‌است اگر وزارت نفت پول داشت همه وانت نیسان‌ها را می‌خریدند و ذوب می‌کرد، ربط دارد.

Print Friendly
برچسب‌ها
ارسال دیدگاه

یادداشت ها
اخبار ویژه

 

Print Friendly